KURUMSAL

Hikayemiz

           FOURDENT Sağlık Malz. Ltd. ortakları olarak 25 yıldan fazla süredir dental sektöründe faaliyet sürdürmekteyiz. Tecrübelerimiz ışığı altında müşteri memnuniyeti ilkesini ön plana tutarak, uygun fiyat ve kalite anlayışıyla endodontik tedavi ekipmanları ve graft-membran biyomateryallerinin ithalat-satışını gerçekleştirmekteyiz.

           FOURDENT Sağlık Malz. Ltd. şirketi Deniz Diş Deposu ve DCI Dental firmalarının birleşmesi sonucu 2018 yılında kurulmuştur.

           FOURDENT Sağlık Malz. Ltd. 2018 yılında FANTA DENTAL endodontik tedavi ekipmanları Türkiye distribütörlüğünü bünyesine katmış bulunmaktadır.

            FOURDENT Sağlık Malz. Ltd. 2018 yılında IBI-SA Smartbone kemik graftleri ve pericardium membranları Türkiye distribütörlüğünü bünyesine katmış bulunmaktadır.

            FOURDENT Sağlık Malz. Ltd. 2021 yılında TISS'YOU Atycollegen membranlarını Türkiye distribütörlüğünü bünyesine katmış bulunmaktadır.

            Değişen ve her gün kendini yenileyen dental sektöründe;

            FOURDENT Sağlık Malz. Ltd. Türkiye genelinde tüm iş paydaşları ile sektörün endodontik döner alet  ve manuel kanal açma eğeleri ile biyomateryal ihtiyaçlarını tedarik ederek geleceğe ayak uydurmaktadır.

           Bu misyonumuz ışığı altında temel sorumluluğumuz olan profesyonel, tam çeşitlilik ve güvenilir çözüm ortağı olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

    

Ekibimiz

İbrahim Yılmaz
İbrahim Yılmaz
CEO

asd asd asdasd